UNIT Ölçüm Cihazları - BLOG - Karaköy Depo Elektrik ve Elektronik Market
                                            0212 237 4950             500 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO     0552 751 70 90                                                                                                                                                         

Menü

UNIT Ölçüm Cihazları

26.06.2020

images/20191024101334767.jpg

UNI-T  uluslararası satış ağı Antarktika hariç tüm kıtaları kapsar. Uni-Trend 'ın  ana markası UNI-T pazarlar tüm büyük gelişmiş ülkeyi kapsayan ve gelişmekte olan dünyada 80'den fazla ülkede satılmaktadır.

Bugün hızlı teknolojik gelişme karşısında 'ın  toplumda, Uni-Trend sürekli araştırma ve geliştirme yoluyla en yüksek kalite standardı ürünler üretme hedefimizi korur.

Uni-Trend 'in  Ar-Ge mühendisleri ve teknik profesyonellerden oluşan ekipler, yüksek kaliteli yaratmada odaklanmıştır çeşitlendirilmiş ve rekabetçi ürünler vardır.


Uni-Trend, aynı zamanda ISO 9001 uluslararası kalite standardı sistemine dayanan en yüksek kalite yönetim sistemimizi planlamak, sürekli iyileştirmek ve aktif olarak uygulamak için PDCA modelini kullanır. Uni-Trend'in uygulanabilir ve etkili yönetim sistemi, sıkı ve etkili bir izleme ile ürün ve iş kalitesi üzerinde olumlu etkiler kazanmıştır.

Uni-Trend 'ın  uluslararası satış ağı Antarktika hariç tüm kıtaları kapsar. Uni-Trend 'ın  ana marka UNI-T pazarlar tüm büyük gelişmiş ülkeyi kapsayan ve gelişmekte olan dünyada 80'den fazla ülkede satılmaktadır.

Karaköydepo Uni-t ölçüm cihazları ithalatçısıdır ve her zaman gerek perakende gerek toptan sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır.