Karaköy Depo Elektrik ve Elektronik Market
  0212 237 4950                 0552 751 70 90                           300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO                        UNİT MARKASINDA HAVALE/EFT ÖDEMELERİNE %2 EKSTRA İNDİRİM!                                                                                                                                                                                                

Menü

26.06.2020

UNIT Ölçüm CihazlarıUNI-T  uluslararası satış ağı Antarktika hariç tüm kıtaları kapsar. Uni-Trend 'ın  ana markası UNI-T pazarlar tüm büyük gelişmiş ülkeyi kapsayan ve gelişmekte olan dünyada 80'den fazla ülkede satılmaktadır.

Bugün hızlı teknolojik gelişme karşısında 'ın  toplumda, Uni-Trend sürekli araştırma ve geliştirme yoluyla en yüksek kalite standardı ürünler üretme hedefimizi korur.

Uni-Trend 'in  Ar-Ge mühendisleri ve teknik profesyonellerden oluşan ekipler, yüksek kaliteli yaratmada odaklanmıştır çeşitlendirilmiş ve rekabetçi ürünler vardır.


Uni-Trend, aynı zamanda ISO 9001 uluslararası kalite standardı sistemine dayanan en yüksek kalite yönetim sistemimizi planlamak, sürekli iyileştirmek ve aktif olarak uygulamak için PDCA modelini kullanır. Uni-Trend'in uygulanabilir ve etkili yönetim sistemi, sıkı ve etkili bir izleme ile ürün ve iş kalitesi üzerinde olumlu etkiler kazanmıştır.

Uni-Trend 'ın  uluslararası satış ağı Antarktika hariç tüm kıtaları kapsar. Uni-Trend 'ın  ana marka UNI-T pazarlar tüm büyük gelişmiş ülkeyi kapsayan ve gelişmekte olan dünyada 80'den fazla ülkede satılmaktadır.

Karaköydepo Uni-t ölçüm cihazları ithalatçısıdır ve her zaman gerek perakende gerek toptan sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır.