Karaköy Depo Elektrik ve Elektronik Market
  0212 237 4950                 0552 751 70 90                          300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO                   3D GÜVENLİ ÖDEME                      12 TAKSİTE VARAN ÖDEME SEÇENEKLERİ              

Menü

26.06.2020

UNIT Ölçüm CihazlarıUNI-T  uluslararası satış ağı Antarktika hariç tüm kıtaları kapsar. Uni-Trend 'ın  ana markası UNI-T pazarlar tüm büyük gelişmiş ülkeyi kapsayan ve gelişmekte olan dünyada 80'den fazla ülkede satılmaktadır.

Bugün hızlı teknolojik gelişme karşısında 'ın  toplumda, Uni-Trend sürekli araştırma ve geliştirme yoluyla en yüksek kalite standardı ürünler üretme hedefimizi korur.

Uni-Trend 'in  Ar-Ge mühendisleri ve teknik profesyonellerden oluşan ekipler, yüksek kaliteli yaratmada odaklanmıştır çeşitlendirilmiş ve rekabetçi ürünler vardır.


Uni-Trend, aynı zamanda ISO 9001 uluslararası kalite standardı sistemine dayanan en yüksek kalite yönetim sistemimizi planlamak, sürekli iyileştirmek ve aktif olarak uygulamak için PDCA modelini kullanır. Uni-Trend'in uygulanabilir ve etkili yönetim sistemi, sıkı ve etkili bir izleme ile ürün ve iş kalitesi üzerinde olumlu etkiler kazanmıştır.

Uni-Trend 'ın  uluslararası satış ağı Antarktika hariç tüm kıtaları kapsar. Uni-Trend 'ın  ana marka UNI-T pazarlar tüm büyük gelişmiş ülkeyi kapsayan ve gelişmekte olan dünyada 80'den fazla ülkede satılmaktadır.