UTi 165 Serisi Termal Kameralar - BLOG - Karaköy Depo Elektrik ve Elektronik Market
  0212 237 4950                                                                          0552 751 70 90                                                                                                    300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO                                                                                                                                                                                                                        

Menü

UTi 165 Serisi Termal Kameralar

20.05.2020

images/unit-uti-165k-temassiz-ates-olcer-termal-kamera-perpaotomasyon.jpg

Covid-19 (Corona Virüs) Tüm dünyayı etkisi altına alıp, bazı çatlaklara neden oldu. Bilim adamları dünya sağlık örgütleri duruma çözüm arar iken, bir yandan virüsün bulaştığı herkese ulaşabilmekte oldukça zorlayıcı ve zorlu bir süreç haline geldi. Yüksek ateş de bu virüsün önemli belirtileriden bir tanesi. UNİT İyi bir çalışma yapıp çok kısa bir sürede UTi 165 Serisi Ateş ölçer termal kameraları piyasaya sürdü. Tamamen insan sıcaklığını ölçmeye yönelik üretilmiş bu ürün şuanda şirketler, ofisler, cafeler, restaurant, avm ve benzeri bir çok alanda kullanılmakta. 

165K Modeli Bilgisayar bağlanıp software programından kontrol edilebiliyor, ve 37.5 üstü değerlerde Uyarı sinyalleri vermeye başlıyor. Oldukça uzun mesafelerden ölçüm yapabilen bu cihaz şuan da dünyanın en gözde ürünlerinden birisi. Tripot ilede sabitlenebilir.

165h Modeli ise Bilgisayara bağlanmamakta fakat onun harici tüm özellikler 165k modeli ile aynıdır. 

Dünyanın ve Ülkemizin bu salgından en kısa sürede kurtulacağına ve güzel günlerin geri döneceğine inanıyoruz. 165K ve 165H Stoklarımızdan sizlere teslim edilmektedir iyi alışverişler dileriz.